Schijnwerper
chroom
6" ( 15cm )
met H3 lamp
12 volt
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 0,50 kg |
Schijnwerper
chroom
6" ( 15cm )
met H3 lamp
12 volt
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 0,50 kg |