Uithoekpers
Met behulp van deze uithoekpers kan gemakkelijk de gewenste hoek uit een plaat geknipt worden. Deze machine kan knippen tot een dikte van 1.0 mm.
- dikte = 1.0 mm
- 90 graden hoek = 125x125mm
- slag = 25mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 22,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 370 mm |
| Height | 430 mm |
| Weight | 31,00 kg |