Uithoekpers
Met behulp van deze Cowley uithoekpers kan gemakkelijk de gewenste hoek uit een plaat geknipt worden. De machine kan knippen tot een dikte van 3mm.
Technische specificaties:
max. dikte = 3mm
90 graden vaste hoek
afmetingen knipgedeelte = 125 x 125mm
slag = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 430 mm |
|---|---|
| Width | 412 mm |
| Height | 730 mm |
| Weight | 90,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 760 mm |
| Weight | 105,00 kg |