Afzuigslang PU
- diameter = 102mm
- wanddikte = 0,4mm
- flexibel
- met koper
- lengte = 10m
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.300 mm |
|---|---|
| Width | 102 mm |
| Height | 102 mm |
| Weight | 0,10 kg |