Metaal afkortzaag / zaagmachine / cirkelzaag
Deze Cowley afkortzaag is uitermate geschikt voor het af- en inkorten van ronde of vierkante metalen materialen. Dit robuuste model is voorzien van de volgende handige eigenschappen:
Dubbele klem
Hoek van de klem kan aangepast worden
Draaibare kop 45 graden
Materiaalaanslag
2 snelheden
De machine wordt geleverd inclusief zaagblad van 350mm, onderstel van 470 x 580 x 770mm en een koelinstallatie.
Specificaties:
diameter zaagblad = 350mm
as diameter zaagblad = 32mm
zaagcapaciteit rond 90 graden = 120mm
zaagcapaciteit rechthoekig 90 graden = 140 x 100mm
zaagcapaciteit rond 45 graden = 105mm
zaagcapaciteit rechthoekig 45 graden = 100 x 100mm
snelheid zaagblad versnelling 1 = 18rpm
snelheid zaagblad versnelling 2 = 36rpm
max. opening klem = 145mm
motor vermogen = 1.3kW
voltage = 400V
Productafmetingen:
| Length | 770 mm |
|---|---|
| Width | 580 mm |
| Height | 470 mm |
| Weight | 239,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 950 mm |
| Weight | 272,00 kg |