Machinevoet /steun voor bandschuurmachine
Geschikt voor bandschuurmachine BSM100.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7,00 kg |
Machinevoet /steun voor bandschuurmachine
Geschikt voor bandschuurmachine BSM100.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,6 kg |
| Length | 660 mm |
|---|---|
| Width | 210 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 7,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren