Specificaties
| Maat | 230 mm |
| Korrelgrootte SU | K80 |
| Materiaal | Zirkonium |
Productafmetingen:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,092 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,46 kg |
| Maat | 230 mm |
| Korrelgrootte SU | K80 |
| Materiaal | Zirkonium |
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0,092 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,46 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren