Motor voor bandschuurmachine
Geschikt voor de bandschuurmachine BSM150.
Productafmetingen:
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 18,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 18,90 kg |
Motor voor bandschuurmachine
Geschikt voor de bandschuurmachine BSM150.
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 18,2 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 18,90 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren