Verstelbaar wringijzer
Worden gebruikt in combinatie met handtappen.
Technische specificaties:
maat = 1 1/2
lengte = 180mm
bereik = M1 - M12
Productafmetingen:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,089 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,10 kg |