HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 20mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 21 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 0,09 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 82 mm |
| Weight | 0,10 kg |