HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 25mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 26 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 0,11 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 31 mm |
|---|---|
| Width | 31 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,12 kg |