Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 0,13 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 38 mm |
| Height | 84 mm |
| Weight | 0,14 kg |
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 28 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 0,13 kg |
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 38 mm |
| Height | 84 mm |
| Weight | 0,14 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren