HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 50mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 51 mm |
| Height | 51 mm |
| Weight | 0,26 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 54 mm |
|---|---|
| Width | 54 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 0,28 kg |