HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
HSS (high speed steel)
M35: vergelijkbaar met M2 standaard snelstaal, maar met 5% kobalt toegevoegd. M35 snijdt sneller en gaat langer mee dan M2.
Specificaties:
diameter = 52mm
snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 53 mm |
| Weight | 0,27 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 72 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,30 kg |