HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 65mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 66 mm |
| Height | 66 mm |
| Weight | 0,37 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 72 mm |
|---|---|
| Width | 72 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 0,42 kg |