TCT Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit TCT kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
TCT (tungsten carbide tipped): Kernboor met hardmetalen tanden. Wordt gebruikt voor de moeilijker te verspanen materialen, zoals hardox en RVS.
Specificaties:
diameter = 33mm
snijdiepte = 50mm
Productafmetingen:
| Length | 89 mm |
|---|---|
| Width | 34 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 0,16 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 0,17 kg |