Uitlijn accessoire voor Cowley Taparm.
Met dit positioneer hulpstuk plaats je de tapkop eenvoudig recht boven het te tappen gat.
Door de tapkop eerst met dit hulpstuk haaks op het werkstuk te positioneren.
Opname maat GT12.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 65 mm |
| Productbreedte | 65 mm |
| Producthoogte | 29 mm |
| Productgewicht | 0,23 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 75 mm |
| Verpakkingsbreedte | 75 mm |
| Verpakkingshoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,25 Kg |