Accessoires voor taparmen
Ideaal voor het aanbrengen van buitendraad op verschillende materialen, zoals onder andere staal, aluminium en RVS.
De taphouder is geschikt voor het tappen van buitendraad van M12 - M14.
De snijplaat adapters zijn van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van HSS staal.
Eigenschappen:
- hoogwaardige kwaliteit
- gemaakt van HSS staal; duurzaam en corrosiebestendig
- maatvoering M12 - M14
- gegoten snijraam
- ISO standaard
- GT12 aansluiting
Productafmetingen:
| Length | 49 mm |
|---|---|
| Width | 49 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0,33 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 51 mm |
|---|---|
| Width | 51 mm |
| Height | 86 mm |
| Weight | 0,36 kg |