Accessoires voor taparmen
Ideaal voor het aanbrengen van buitendraad op verschillende materialen, zoals onder andere staal, aluminium en RVS.
De taphouder is geschikt voor het tappen van fijne buitendraad van M12 - M14.
De snijplaat adapters zijn van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van HSS staal.
Eigenschappen:
- hoogwaardige kwaliteit
- gemaakt van HSS staal; duurzaam en corrosiebestendig
- maatvoering M12 - M14
- gegoten snijraam
- ISO standaard
- GT24 aansluiting
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 49 mm |
| Productbreedte | 49 mm |
| Producthoogte | 75 mm |
| Productgewicht | 0,37 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 51 mm |
| Verpakkingsbreedte | 51 mm |
| Verpakkingshoogte | 90 mm |
| Gewicht | 0,40 Kg |