Accessoires voor taparmen
Ideaal voor het grof draadsnijden van verschillende materialen, zoals onder andere staal, aluminium en RVS.
De taphouder is geschikt voor het tappen van fijne buitendraad van M22 - M24.
De snijplaat adapters zijn van hoogwaardige kwaliteit en gemaakt van HSS staal.
Eigenschappen:
- hoogwaardige kwaliteit
- gemaakt van HSS staal; duurzaam en corrosiebestendig
- maatvoering M22 - M24
- gegoten snijraam
- ISO standaard
- GT24 aansluiting
Productafmetingen:
| Length | 71 mm |
|---|---|
| Width | 71 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 1,47 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 73 mm |
|---|---|
| Width | 73 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 1,53 kg |