Tandkrans boorkop
Deze boorkop van Cowley is gemaakt van kwaliteitsstaal, heeft een sterk klemsysteem en een lange levensduur.
Dankzij de GT24 connectie is het mogelijk om de boorkop eenvoudig te installeren op de Cowley taparmen, boormachines, pneumatisch gereedschap en andere apparatuur met een GT24 aansluiting.
Opspanbereik: 3 - 16mm.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 125 mm |
| Productbreedte | 60 mm |
| Producthoogte | 60 mm |
| Productgewicht | 0,95 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 110 mm |
| Verpakkingsbreedte | 75 mm |
| Verpakkingshoogte | 110 mm |
| Gewicht | 1,07 Kg |