Vingerzetbank voor bankschroef
Deze mobiele vingerzetbank wordt gebruikt voor het buigen en plooien van platen tot een breedte van 300mm en een dikte van 1,2mm.
De zetbank is eenvoudig in een bankschroef te klemmen en wordt bediend met behulp van de hendel.
- max. werkbreedte = 300mm
- max. zet bereik = 1,2mm
- breedte van de vingers = 25 / 50 / 75 / 150mm
- zet hoek = 90 - 150 graden
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 345 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Producthoogte | 590 mm |
| Productgewicht | 13,6 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 460 mm |
| Verpakkingsbreedte | 310 mm |
| Verpakkingshoogte | 85 mm |
| Gewicht | 14,00 Kg |