Specificaties
| Werkbreedte max. | 1220 mm |
| Wanddikte | 1.5 mm |
| Buighoek | 0° - 135° |
| Segment maten | 51 mm x 5 pcs., 76 mm x 6 pcs., 102 mm x 5 pcs. |
Productafmetingen:
| Length | 1.590 mm |
|---|---|
| Width | 460 mm |
| Height | 660 mm |
| Weight | 135,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.580 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 660 mm |
| Weight | 151,00 kg |