Hydrauliek pomp / hydrauliek powerpack
motor vermogen = 1,5kW
voltage = 12V DC
verplaatsing = 2.1 cc/r
max. druk = 200bar (20MPa)
tankinhoud = 5L
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 12,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 240 mm |
| Weight | 13,00 kg |