Strippenbuiger / buigmachine voor strip
Deze handmatige buiger is geschikt voor het buigen van platte, ronde en vierkante materialen. Wordt geleverd inclusief 7 buigrollen.
Technische specificaties:
capaciteit staal = 8 x 32mm / 6 x 50mm
buighoek = 0 - 200 graden
lengte hendel = 610mm
Diameter van de 7 rollen:
25,4mm / 1"
31,8mm / 1-1/4"
38,1mm / 1-1/2"
44,5mm / 1-3/4"
50,8mm / 2"
63,5mm / 2-1/2"
76,2mm / 3"
Productafmetingen:
| Length | 980 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 980 mm |
| Weight | 22,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 880 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 24,00 kg |