Handbediende buizenbuiger / metaalbuiger / pijpenbuiger
Deze Cowley handmatige buizenbuiger is geschikt om verschillende soorten ronde of vierkante buizen en pijpen te buigen.
Buigt buizen tot 2".
Wordt geleverd met standaard mallen:
1" met radius van 3"
1-1/2" met radius van 5"
1-3/4" met radius van 6"
De maximale radius van de buiger is 180 graden.
Productafmetingen:
| Length | 650 mm |
|---|---|
| Width | 750 mm |
| Height | 1.120 mm |
| Weight | 66,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 940 mm |
|---|---|
| Width | 335 mm |
| Height | 310 mm |
| Weight | 73,00 kg |