Trapsteekwagen
- capaciteit = 200kg
- wiel = 6,5"x1,75" solid
- afmeting = 1200x560x610mm
- dubbel platform
- maten van platformen (breedtexlengte) = 350x290mm en 280x600mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 1.350 mm |
| Weight | 20,00 kg |