Steekwagen aluminium
- capaciteit = 200kg
- 2 sterke rubberen massieve wielen van 250mm (10")
- afmeting = 1300x520x560mm
- afmeting platform (breedte x lengte) = 320x290mm
- gewicht = 8kg
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.350 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 600 mm |
| Weight | 8,00 kg |