Dubbele oogwartel
- 10mm
- RVS
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Dubbele oogwartel
- 10mm
- RVS
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,25 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren