Deze Fluxon accu is uitgerust met een Battery Management System (BMS) dat de prestaties optimaliseert, bescherming biedt tegen overladen en de levensduur verlengt. De vlamvertragende behuizing verhoogt de veiligheid tijdens gebruik en laden.
Belangrijkste kenmerken:
-
Battery Management System
Optimaliseert prestaties, voorkomt overladen en verlengt acculevensduur.
-
Vlamvertragende behuizing
Verhoogt veiligheid bij opslag, gebruik en tijdens het laden.
-
Batterij-indicator
Toont het actuele laadniveau van de accu.
Specificaties
| Voltage | 16V |
| Capaciteit | 2.0Ah |
| Accu-energie | 33.6 Wh |
| Type accu | Lithium-ion |
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 53 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Producthoogte | 85 mm |
| Productgewicht | 0,23 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 100 mm |
| Verpakkingsbreedte | 60 mm |
| Verpakkingshoogte | 55 mm |
| Gewicht | 0,25 Kg |