Boorhouder
Geschikt voor de magneetboormachines MB35, MB50 en MB100.
Geschikt voor boren tot 13 mm.
Specificaties
| Aansluiting | 1/2" x 20 UNF (inwendig) |
| Opspanbereik | 1.5 - 13 mm |
Productafmetingen:
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,266 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,33 kg |