Adapter Weldon
Geschikt voor de boorhouder 1.5 - 13 mm - IBK13.
Specificaties
| Aansluiting | 1/2" x 20 UNF (uitwendig) |
| Aansluiting type | Weldon |
| Aansluiting maat | 19.05mm |
Productafmetingen:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,079 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,10 kg |