Lasdraad MIG
Deze INE ALU lasdraad is geschikt voor het MIG/MAG lassen van bijna alle soorten aluminium. Het is een MIG lasdraad ALU conform AWS ER5356. Deze lasdraad wordt gebruikt voor het lassen van magnesium gelegeerde typen aluminium met maximaal 5% magnesium.
- merk = INE
- dikte = 0,8mm
- spoelmaat = D100
- type = AL5%MG5356
- geschikt voor = aluminium
- 0,5kg rol
Normen:
AWS A 5.10: ER5356
EN ISO 18273: S Al 5356
EN ISO 18273: S AlMg5Cr (A)
EN ISO 14175: L1
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 0,59 kg |