Bevestigingsbalk lier
- 3600kg / 8000lbs
Productafmetingen:
| Length | 900 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 9,71 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 10,50 kg |
Bevestigingsbalk lier
- 3600kg / 8000lbs
| Length | 900 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 85 mm |
| Weight | 9,71 kg |
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 10,50 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren