Bevestigingsbalk lier
- 4500kg / 10000lbs
Productafmetingen:
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 12,87 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 13,50 kg |
Bevestigingsbalk lier
- 4500kg / 10000lbs
| Length | 915 mm |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 12,87 kg |
| Length | 930 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 13,50 kg |