Handvat voor luchtsleutel 1"
Geschikt voor de luchtsleutel IW10L.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Handvat voor luchtsleutel 1"
Geschikt voor de luchtsleutel IW10L.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,2 kg |
| Length | 185 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 105 mm |
| Weight | 1,20 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren