Slagmoersleutel 1''
Ideaal voor reparatiewerkzaamheden aan trucks, banden en zware apparatuur.
De verwijderbare zij hendel zorgt voor de perfecte controle.
- aansluiting = 1"
- capaciteit = 38mm
- max. toerental = 3,900rpm
- kracht = 2200Nm
- luchtaansluiting = 1/2"
- slangaansluiting = 1/2"
- gemiddeld luchtverbruik = 650L/min
- werkdruk = 8 bar
- pinless
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 720 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 180 mm |
| Weight | 16,50 kg |