Slagmoersleutel 1''
Ideaal voor reparatiewerkzaamheden aan trucks, banden en zware apparatuur.
De verwijderbare zij hendel zorgt voor de perfecte controle.
- aansluiting = 1"
- capaciteit = 45mm
- max. toerental = 3,200rpm
- kracht = 3500Nm
- luchtaansluiting = 1/2"
- slangaansluiting = 1/2"
- gemiddeld luchtverbruik = 650 L/min
- werkdruk = 6,3 bar
- pinless
Productafmetingen:
| Length | 600 mm |
|---|---|
| Width | 180 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 16,97 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 670 mm |
| Height | 225 mm |
| Weight | 18,82 kg |