Slagmoersleutel 1" supersterk
Ideaal voor reparatiewerkzaamheden aan trucks, banden en zware apparatuur.
De verwijderbare zij hendel zorgt voor de perfecte controle.
- aansluiting = 1''
- toerental = 3000t/min
- max. kracht = 5800Nm
- luchtaansluiting = 1/2''
- slangaansluiting = 3/4''
- gemiddeld luchtverbruik = 650 L/min
- werkdruk = 6,3bar
- pinless
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 700 mm |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Height | 170 mm |
| Weight | 23,00 kg |