Luchtsleutel / slagmoersleutel
Deze ZionAir pneumatische slagmoersleutel is uitermate geschikt voor de hobbyist, algemeen monteerwerk. Met behulp van een draaibare knop is de snelheid en kracht eenvoudig in te stellen.
Techniche specificaties:
aansluiting = 1/2"
max. kracht = 610Nm
onbelast toerental = 7500rpm
gemiddeld luchtverbruik = 184L/min
luchtaansluiting = 1/4" (insteektule inbegrepen)
werkdruk = 6,3 bar
aanbevolen luchtslang = 10mm binnen diameter (3/8")
Het opgegeven luchtverbruik is aangeduid bij een druk van 6,3 bar.
De luchtopbrengst bij compressoren wordt gemeten bij omgevingsdruk, deze 2 waardes zijn dus niet met elkaar te vergelijken.
Mocht u advies nodig hebben hierover raadplaag dan een van onze deskundigen.
Productafmetingen:
| Length | 188 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 245 mm |
| Weight | 2,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 194 mm |
| Height | 76 mm |
| Weight | 2,40 kg |