Assteunen aluminium
- capaciteit = 3 ton
- min. hoogte = 272mm
- max. hoogte = 397mm
prijs is per set van 2
Productafmetingen:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 400 mm |
| Weight | 4,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 5,50 kg |