HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel).
Specificaties:
- diameter = 17mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,08 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 82 mm |
| Weight | 0,09 kg |