Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 63 mm |
| Productbreedte | 28 mm |
| Producthoogte | 28 mm |
| Productgewicht | 0,13 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 38 mm |
| Verpakkingsbreedte | 38 mm |
| Verpakkingshoogte | 84 mm |
| Gewicht | 0,14 Kg |