HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 32mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 33 mm |
| Height | 33 mm |
| Weight | 0,15 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 38 mm |
| Height | 84 mm |
| Weight | 0,16 kg |