HSS Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit HSS kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
- HSS (high speed steel)
Specificaties:
- diameter = 35mm
- snijdiepte = 30mm
Productafmetingen:
| Length | 63 mm |
|---|---|
| Width | 36 mm |
| Height | 36 mm |
| Weight | 0,17 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 40 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 92 mm |
| Weight | 0,18 kg |