TCT Kernboor
Hoogwaardige kwaliteit TCT kernboor voor magneetboormachines.
Kenmerken:
TCT (tungsten carbide tipped): Kernboor met hardmetalen tanden. Wordt gebruikt voor de moeilijker te verspanen materialen, zoals hardox en RVS.
Specificaties:
diameter = 64mm
snijdiepte = 50mm
Productafmetingen:
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 0,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 75 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 0,54 kg |