Knieroller
Beschermt uw knieen van harde oppervlaktes en zorgt voor extra mobiliteit tijdens bijvoorbeeld schilderwerk, tapijt leggen, tuinieren en sleutelen aan auto's.
- max. draaggewicht = 108kg
- met foam kussens voor de knieen
- inclusief 6 zwenkwielen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1,6 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 670 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 110 mm |
| Weight | 2,60 kg |