Breekijzer / koevoet set
Lengtes:
- 300mm
- 400mm
- 450mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,50 kg |
Breekijzer / koevoet set
Lengtes:
- 300mm
- 400mm
- 450mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 460 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,50 kg |