Koevoet set
Speciale koevoet met conisch uiteinde voor het uitlijnen en gebogen kop voor het wrikken.
Lengtes:
- 150mm
- 300mm
- 400mm
- 500mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 525 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,65 kg |