Terugslag ventiel
Aluminium FBAs voor zuurstof reduceerventiel 3/8 R – max. debiet 35 mc/h Alle FBAs zijn gemaakt in overeenstemming met UNI EN ISO 730.
Eigenschappen:
- Stopt terug slagen
- Stopt gas terugstromen
- Laat overdrukken af
Productafmetingen:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 16 mm |
| Height | 16 mm |
| Weight | 0,083 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,08 kg |